Co zdražuje nejlevnější povinné ručení?

Nejlevnější povinné ručení zdražují novinky

Pojišťovny se neustále v rámci konkurenčního boje snaží zlepšovat nabídku a snaží se konkurovat službami. To ve finále zdražuje zákonné pojištění vozidel. Pokud vás služby zajímají i nezajímají..využijte naši kalkulačku povinného ručení, protože v kalkulačce jsou zahrnuty všechny varianty povinného ručení, kterých jsou desítky tisíc..a vybere vám výsledek, který potřebujete. (popravdě řečeno vždy se najde nějaká nehodová či jiná soukromá asistenční služba, která vám může pomoci, v případě, že nehodu nezaviníte.. na což se ve službách orientují v dnešní době pojišťovny a snaží se převzát tento lukrativní segment trhu na kterém operují tyto nehodové služby.. tzn. konkrétně:

  1. Nabízí přímou likvidaci škod. Tzn stejně jako to dosud dělají nehodové služby, tak i pojišťovny za vás při nezaviněné nehodě vše zařídí a uhradí skutečnou škodu na vozidle i další položky.. Osobně si myslíme, že je lepší využít některou z větších soukromých nehodových služeb, protože ta bude hájit vaše zájmy..protože tím hájí i své zájmy v povinném ručení. Pojišťovna bude hledět pouze na sebe a na to jak vám zaplatit co nejméně.
  2. Pojišťovny nabízejí balíčky povinného ručení plus další připojištění jako např. vyšší limity pojistného plněné, připojištění proti živlům, střetům s divokou zvěří, cestovní a úrazové pojištění a další. Tj to co jsme zmínili v textu Jak nejlevnější povinné ručení určitě nenajdete..
  3. Pojišťovny vám rovněž zařídí půjčení automobilu zdarma. Opět byznys, který zajišťují různé nehodové a asistenční služby. Teprve budoucnost ukáže kdo tuto činnost zvládne lépe, protože se na tomto trhu točí velké peníze. Rovněž zvyšují limity na asistenční služby, odtah nepojízdného, porouchaného vozidla.. Opět doména asistenčních služeb znamená vyšší konkurenci a pro nás lepší služby
  4. Další a další segmentace řidičů. Doporučujeme sledovat a segmentační kritéria obejít, např. trvalým bydlištěm na vesnici, či pojištění přes staršího člena rodiny, který bydlí na venkově, kde získá určitě to nejlevnější povinné ručení a vždy provádějte porovnání povinného ručení!

Pokud chcete detailní informace ke srovnání pojištění pak zkuste povinné ručení srovnání. Tam najdete co potřebujete.

 

NEJLEVNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ